DS 7 CROSSBACK: İLK KEZ HALKA AÇIK RESMİ GEÇİT TÖRENİNDE YER ALDI

DS 7 CROSSBACK PRESIDENTIEL

Cumhurbaşkanı olarak ilk otomobilli geçit töreninde, Emmanuel Macron iki ay önce tanıtılan yeni DS Automobiles modeli DS 7 CROSSBACK'i seçti. DS 7 CROSSBACK'in  ‘Presidential’ versiyonu, özellikle yeni Cumhurbaşkanının Champs-Elysées'de Fransız halkını selamlayabilmesi için açılır tavanla kişiselleştirildi.

Presidential’ DS 7 CROSSBACK'i videoyla keşfedin

    DS 7 CROSSBACK'in yeni Cumhurbaşkanı tarafından göreve başladığı gün kullanılmak üzere seçilmesi ve böylece aracın satışa sunulmadan önceki birkaç ayda ilk turlarını bu şekilde yapması DS markası için büyük bir onurdur. Bu tarihi anla birlikte, Fransız yenilikçiliğini ve teknik uzmanlığını otomotiv dünyasına taşımayı amaçlayan DS Automobiles firması, adını Fransa Cumhurbaşkanlığına resmi araçlar tedarik eden ulusal markalar arasına yazdırıyor. DS'ler aslında Fransa tarihinde daha önce de kullanılmış ve V. Cumhuriyet tarihine damgasını vurmuş, simgesel araçlardır.   DS 7 CROSSBACK'in  ‘Presidential’ versiyonu, Paris'te 33 rue François 1er adresindeki DS WORLD Paris mağazasında 16 Mayıs 2017 Salı gününden itibaren sergilenmektedir.


‘Presidential’ DS 7 CROSSBACK:

Yollardaki ilk DS 7 CROSSBACK: DS mühendisleri ve el işçiliği gerektiren malzemelerde zanaatkarlar, satışa sunulmasından (2018) 7 ay önce bu eşsiz ‘Presidential’ versiyon aracı kişiselleştirmek için uzmanlıklarının en iyisini ortaya koydular..

-  Mürekkep Mavisi gövde renginin yanı sıra özel olarak tasarlanmış bir açılır tavan ve Fransa Cumhurbaşkanlığına özel öğelerle donatıldı ("Fransa Cumhuriyeti"arması, bayrak direği vb.̧).

-  İç mekana Fransız dokunuşu katmak için siyah Art Leather deri (Opera versiyonundan esinlenildi) eklendi.

-  20 inçlik jantlarda dore kişiselleştirme öğeleri bulunuyor.

-  Son olarak DS 7 CROSSBACK modelinde sunulacak tüm teknolojik donanımlar başta DS CONNECTED PILOT ve DS ACTIVE SCAN SUSPENSION olmak üzere ‘Presidential’da bulunuyor.


DS 7 CROSSBACK PRESIDENTIEL
DS 7 CROSSBACK PRESIDENTIEL

DS 7 CROSSBACK REZERVASYONUNUZU BUGÜNDEN YAPTIRIN

DS 7 CROSSBACK’in Türkiye’ye gelişini şimdiden takip etmee başlayabilirsiniz. Bu eşsiz model, online ön rezervasyona açılıyor.