DS YARDIM

Yolda beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız 7/24 DS Yardımı arayın.

Durumunuzu hızla değerlendirip size özel cevap vereceğiz.

YARDIM IÇIN TEK BIR TELEFON NUMARASI:


0212 359 63 64

7/24 (1)

DS Yardım aşağıdaki durumlarda destek sağlar:
* Arıza
* Kaza
* Lastik patlaması
* Anahtar kaybı
* Yakıtın bitmesi ya da hatalı yakıt
* Anahtar kaybı ya da kilitlenme

(1) Sabit ya da mobil telefondan her yerde geçerli ücretsiz telefon numarasını arama

 

FRANSA’NIN HER YERINDE YANINIZDA

Km aşımı olmadan 7/24 (2)

(2) Aracın ulaşılabilir olması şartıyla(araba parkı, vb.)

ARIZA SERVISI VEYA ÜCRETSIZ ÇEKME

Aracınız yerinde onarılamazsa ya da yoldan çıkmışsa, olayın ticari garanti ya da DS servis sözleşmeleri kapsamında olması durumunda bir kestirimde bulunup ücretsiz onaracağız. Kullanılabilirliğe bağlı olarak, hareketlilik çözümlerimizden de yararlanabilirsiniz.

DS’INIZIN SEKIZINCI YIL DÖNÜMÜNE KADAR ÜCRETSIZ

Tüm DS modelleri için

İster yeni, ister ikinci el almış olun, sizin açınızdan hiçbir ilave sözleşme ya da eylem gerekmeksizin sekizinci yıl dönümüne (3) kadar DS’iniz otomatik olarak DS Yardım kapsamındadır.

(3) DS’inizin ilk kayıt tarihinden sekizinci yıl dönümü tarihine kadar. Arıza durumunda (mekanik, akü hariç elektrikle ilgili veya elektronik) ya da ticari garanti veya bir DS servis sözleşmesi kapsamında değilse km aşımı olmadan Fransız topraklarında gerçekleşen olaylarda ücretsiz yardım. Aşağıdaki araçlar bu hizmetten yararlanamaz: uzun veya kısa dönemli leasing araçları, satın alma seçenekli leasing araçları, ambülanslar, sürücü kursu araçları, hasta nakil araçları, taksiler, ücretli yolcu taşıyan araçlar. Bunlarda onarım masrafları karşılanmaz.

 

KIŞIYE ÖZEL DESTEK

* Aracınız hala kullanılabiliyorsa yerinde arıza yardımı sağlayacak ve yetkili tamirciyle bir randevu oluşturacağız.
* Aracınız yoldan çıkmışsa anında nakledilmesini sağlayacağız. Hareketlilik veya konaklama çözümlerimizden (5) yararlanın (4)
* Gerekli onarımlar için kestirimde bulunulabilir

(4) En fazla, araç tescil belgesinde belirtilen koltuk sayısı kadar sürücü ve yolcu için ücretsiz seyahat.
(5) En fazla olmak üzere, kaza durumunda 20 gün, arıza durumunda üç gün ikame araç ya da kiralık araç temini, tren veya uçak biletleri, KDV dahil toplam en fazla 650 Euro olmak üzere (oda ve gece başına KDV dahil en fazla 80 Euro olma üzere en fazla iki gece) yerel konaklama. DS YARDIM genel kayıt ve şartları Citroën bayisinden ya da www.citroen.fr adresinden öğrenilebilir