DS

DS HER DOKUNUŞTA ZERAFET VE TEKNOLOJİ

DS’in teknik bilgisi, teknolojiyi yeni bir seviyeye taşımak için mükemmelliği yaratma ve maddeye hükmetme kabiliyetiyle ifade edilir.

DS her defasında teknolojiyi yeni bir seviyeye taşıyarak ve değerli materyalleri ustalıkla işleyerek mükemmeli hedefleyen tasarımlara imza atmıştır. Her bir detay için defalarca tekrarlanan deneyim, usta sanatkarların ellerinde, DS’in değerli malzeme ile üretim prensibiyle birleşerek en ince ayrıntılarda sınırları zorlayan bir mükemmellik ile karşınıza çıkar.

Usta ellerde işlenen malzemeler sihirli bir yolculuk sonunda DS’te hayat bulur...

MALZEME SEÇİMİNDE KUSURSUZ TERCİHLER

DS üretim atölyelerine giren tüm deri, kumaş, metal ve diğer malzemeler en hassas kalite standartlarıyla karşılaşır

Gerçek Deri

Alüminyum

Ahşap

Üzerinde çalışılmadan önce seçilen malzemeler elle dokunulur, hissedilir ve test edilir. Mükemmel bir görünüm, malzemenin kalitesine bağlıdır. Usta sanatkarların seçimleri belirleyicidir.

AYRINTILAR VE SANAT

Her biri sanat eseri estetiği taşıyan detaylar elle üretilmi

Deri döşemelerin üst dikişleri, sedef işlemeler, ipek pileler, alüminyum fırçalama tekniği, özel etiket uygulamaları... Her bir görev titizlik ve hassas teknik bilgi gerektiren bir dizi çalışmanın ürünüdür.

BİR USTALIK HİKAYESİ

Deri döşemelerimizdeki el işçiliği, DS’in imza özelliklerinden ikisi olan sedef dikişleri ve saat kayışı tasarımı ile tam bir ustalık hikayesi olduğunu size sessizce anlatır.